Wartościowa nauka przez Internet

0
47

Wartościowa nauka przez Internet

Jeśli czujesz, że zaczynasz odstawać od reszty swojego otoczenia i winą za to obarczasz swoją kiepską wiedzę, zamiast niepotrzebnie się załamywać powinieneś popracować nad swoim mózgiem. Dzięki dostępowi do sieci zrobisz to i w sposób przyjemny, i w sposób skuteczny.

Prawdopodobnie nie wykorzystujesz możliwości Internetu zbyt produktywnie. Gdy już wchodzisz na jakieś strony internetowe, są to portale plotkarskie, opisujące to, co dzieje się w życiu twoich ulubionych piosenkarzy bądź aktorów. Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego byłby natomiast lepszym wyborem od każdego z tych serwisów plotkarskich. Postanów więc, że już nie będziesz wchodzić na te mało wartościowe strony, a zamiast tego zaczniesz czytać edukacyjne artykuły czy wpisy blogowe.

Oczywiście zmiany wymagają czasu, dlatego jeśli dotąd Internet był dla ciebie wyłącznie źródłem rozrywki, przez pewien okres wciąż będziesz w ten sposób o nim myśleć. Małymi kroczkami zmieniaj jednak swoje nastawienie do sieci i zobacz, jak wielu rzeczy może cię ona nauczyć.