Barmani na wesele

0
84

Barmani na wesele mogą się wydawać czymś kuriozalnym i zbędnym – po prostu wyrzuceniem pieniędzy w błoto. W praktyce jednak są oni świetną rozrywką dla gości weselnych. Owszem, podobny efekt uzyskamy stawiają różnego rodzaju alkohole na stole szwedzkim. W ten sposób każdy może podejść i przygotować sobie napój osobiście. Jednak należy zwrócić uwagę, że nie wszyscy znają drinki i ich sposoby przyrządzania, a zwykły sok z wódką nie zawsze jest ciekawym pomysłem. Tutaj właśnie z pomocą przychodzą barmani na wesele. Para młoda może przygotować wcześniej kartę drinków, które barmani na wesele przygotowują gościom weselnym.

Co więcej, barmani często zabawiają gości weselnych rozmową, dobrym żartem, więc mogą stanowić rozrywkę i wypełniacz czasu dla tych bardziej wymagających gości.
Wielkim plusem barmanów jest to, że pilnują, kto alkohol dostaje, a kto nie. W ten sposób dziecko prawdopodobnie nie będzie miało dostępu do alkoholu, co może się zdarzyć w przypadku alkoholowego „stołu szwedzkiego”.