Diety cud i miód Toruń

0
50

Catering dietetyczny w Toruniu

Catering dietetyczny to coraz bardziej popularny sposób żywienia w Polsce. Jest to taka forma usługi, która dostarcza do klienta posiłki o określonym składzie lub wartości odżywczej.
Ofertę firmy Diety cud i miód Toruń kieruje się przede wszystkim do osób zapracowanych, którym nie jest obojętna jakość żywności, chcą schudnąć, utrzymać wagę albo rozbudować mięśnie. Oprócz energetyczności posiłków wyliczana jest zawartość makroskładników, takich jak białko, węglowodany, tłuszcze, a także zawartość błonnik pokarmowego, który jest bardzo ważny dla osób aktywnych fizycznie.
Diety cud i miód to pięć zbilansowanych posiłków, które są dostarczane do klienta codziennie, o stałej porze. Wszystkie diety zostały opracowane przez wysoko wykwalifikowanego dietetyka, który ściśle współpracuje z szefem kuchni. Posiłki są zróżnicowane, zawsze z najświeższych produktów. Dzięki temu osoby będące na diecie nie mają szansy znudzić się posiłkami i z przyjemnością kontynuują zdrowe odżywianie.
Diety cud i miód Toruń oferuje w kilku wersjach. Może to być dieta standard, dieta sport dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas, dieta wege dla wegetarian, a także diety bez glutenu i nabiału, czy też dieta Samuraja, która jest bardzo zbliżona do diety śródziemnomorskiej.