Diety cud i miód Kraków

0
58

Dieta Cud i Miód Kraków

Firma Cud i Miód oferująca catering dietetyczny odznacza się bardzo wysokim profesjonalizmem. Znajdziemy u nich dania bez konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku, co jest bardzo ważne, ponieważ ludzie coraz częściej zaczęli zwracać uwagę na to co jedzą. Drugą ważna kwestią w tym cateringu jest to, że posiłki zbilansowane są przez dietetyka, a więc mamy pewność, że zajął się nami profesjonalista. Dania posiadają przedłużony termin trwałości, dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody pakowania.
Diety cud i miód Kraków mają do zaoferowania 6 rodzajów diet, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Podstawową dietą jest dieta standard, która ma na celu wsparcie prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu oraz poprawę samopoczucia. Dieta standard łączy ze sobą kuchnie z całego świata oraz klasyczne składniki kuchni polskiej, sezonowe warzywa, czy owoce. Ten rodzaj diety dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy chcą rozpocząć przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych.
Dieta Standard Premium bazuje na bio produktach oraz egzotycznych i wyszukanych składnikach. Dieta bogata jest również w tzw. superfoods, czyli naturalne produkty szczególnie bogate w składniki odżywcze. Dieta Premium przeznaczona jest dla osób ciekawych smaków świata i zdecydowanych na prowadzenie zdrowego stylu życia.
Kolejnym rodzajem jest dieta sport, która została skierowana do osób, które uwielbiają aktywność fizyczną. Dieta jest bogata w pełnowartościowe białko, które doskonale sprzyja wzrostowi i regeneracji mięśni.
Catering dietetyczny Cud i Miód w swojej ofercie posiada również: dietę wege, dietę bez glutenu i nabiału oraz dietę samuraja.