Catering plan filmowy

0
59

Nierozłączne słowa: catering plan filmowy
Kręcenie filmu, to wbrew pozorom ciężka praca. Aby powstał świetny film, reżyser i cała ekipa muszą wylać dużo potu na planie filmowym. Na ekranie wygląda to na łatwą rzecz, ale jest zupełnie inaczej. Niezbędny jest catering plan filmowy musi być uporządkowany i cała praca dobrze zorganizowana. Posiłki w przerwie, a czasem w trakcie pracy są konieczne. Nie sposób sobie wyobrazić pracującego człowiek, któremu doskwiera głód.
Co jeśli cateringu plan filmowy nie posiada ?
W takich sytuacjach prace są opóźniane, gdyż ekipa filmowa musi się udawać na posiłki w odległe miejsca, gdzie mogą spożyć posiłki przyrządzone przez siebie w domu lub poczekać na zamówienie, którego realizacja opóźnia pracę. Lepiej zadbać o to, aby catering plan filmowy posiadał na miejscu i żeby potrawy były serwowane na bieżąco w razie konieczności. Może się to wydawać błahe, ale to bardzo istotna kwestia. Trud wkładany w pracę na planie jest zazwyczaj widoczny na ekranie, pod postacią dobrze zrealizowanego obrazu. Niestety nie widać nigdy, jak pracują operatorzy, dźwiękowcy i reszta ekipy. Warto się przejść na miejsce pracy filmowców i przyjrzeć się temu.
Jaki rodzaj cateringu plany filmowe zamawiają zazwyczaj ?
Są to często tak zwane Fast foody, czyli jedzenie, które bardzo szybko można przygotować i równie szybko zjeść. Najodpowiedniejszy catering plan filmowy wybiera według stopnia intensywności prac. Trzeba wiedzieć, że niekiedy nie ma nawet czasu na posiłek.