Catering na studniówkę

0
49

Co zjeść sto dni przed maturą, czyli catering na studniówkę
Studniówka, to święto, w dzień którego jest organizowany bal studniówkowy. Na każdym balu musi być oczywiście dobra muzyka, dobra zabawa oraz dobre jedzenie. Jest to impreza organizowana przez szkołę, ze współudziałem wielu pobocznych firm. Jedne się zajmują muzyką, inne zapewnieniem pomieszczenia, a jeszcze inne muszą zadbać o catering na studniówkę. Zabawa trwa całą noc, dlatego uczniowie muszą coś zjeść, żeby mieć siłę na taniec, rozrywkę i być pełnymi energii przez cały czas. Mile widziane są dania główne, które będą smaczne oraz pożywne. W menu powinny się również znajdować przekąski i lekkie posiłki, dające się przegryźć w każdej chwili. Nie może też zabraknąć napoi (oczywiście bezalkoholowych) dla ochłody organizmu.
Jak się organizuje catering na studniówki
Zazwyczaj jest tak, że szkoła wynajmuje pomieszczenie, które posiada całą bazę wyposażeniową oraz usługową. Jeśli studniówka jest organizowana w restauracji, czy hali gimnastycznej, to jego właściciel ma za zadanie zorganizować catering na studniówkę. Nierzadko zdarza się tak, że szkoła dba o to sama i osobno organizuje budynek, gdzie odbędzie się bal, a osobno zamawia catering na studniówkę. Jak widać, jest parę różnych rozwiązań.
Co jeśli nie potrzebujemy cateringu na studniówkę ?
Takie wypadki się zdarzają, gdy klasa jest mała i jedzenie przygotowują rodzice. Wtedy trzeba powiadomić właściciela pomieszczenia, gdzie odbędzie się zabawa o takiej okoliczności.