• olej kokosowy
  • drobiowy
  • 4
  • warzywny
  • bulion wołowy

Firma BIOLOGICO.PL z siedzibą w Domaszkowicach koło Nysy w województwie opolskim powstała w marcu 2013 roku. Swoją działalność skupia na konfekcjonowaniu i dystrybucji najwyższej jakości produktów ekologicznych i naturalnych. LOGICO.PL posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego wydany przez jednostkę certyfikującą AGRO BIO TEST. Oferuje szeroką gamę produktów ekologicznych i naturalnych produkowanych w Polsce i w wielu krajach świata takich jak Włochy, Hiszpania , USA, Turcja, Filipiny, Dominikana i inne. 

 

Naszym celem jest propagowanie zdrowego odżywiania. Bogatą ofertę naturalnych zdrowych ekologicznych produktów sukcesywnie rozszerzaną kierujemy w przystępnej cenie do coraz większej liczby klientów dbających o zdrowy styl życia. 

 

Głównie zaopatrujemy sklepy ze zdrową żywnością i sklepy zielarskie na terenie całej Polski, ale również nasze produkty można zakupić na wielu ekologicznych bazarach i targach m. in. w Warszawie, Katowicach i Gdańsku. 

 

Firmy i osoby prowadzące sprzedaż detaliczną zdrowej żywności zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy spełnienie Państwa oczekiwań zarówno co do jakości jak i ceny naszych produktów.

 

Zespół BIOLOGICO.PL   

 

 

 

              

 

Należymy do

 

opinie

 

Posiadamy certyfikat ekologiczny

 

LISTEK

agro bio test

 


Wszystkie prawa zastrzeżone - Biologico.pl 2016